Készen áll a sikerre?

IT Service Desk Team Lead

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

Az ALDI Süd nemzetközi IT szolgáltatás részlegén belül, Team Lead pozícióban 10-18 fős csapat vezetése és átfogó informatikai szolgáltatás biztosítása:

  • napi operatív feladatok elvégzése, meghatározott SLA-k és a KPI-k alapján
  • minőségi előírások biztosítása, ügyfélégedettség növelése
  • napi munkamennyiség optimális elosztása
  • közvetlen beosztottak folyamatos fejlesztése, motiválása
  • új munkerő kiválasztásában és utánpótlás nevelésben való aktív részvétel
  • szolgáltatás és szolgáltatási portfólió fejlesztése
  • komplex esetek elemzése és külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • eszkalációk kezelése
  • napi együttműködés a HR, és egyéb társosztályokkal

Az ideális jelölt

  • több éves, IT Service Desken szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • legalább 2 évet Team Leader pozícióban töltött
  • munkatársak vezetésében szeléskörű tapasztalata van
  • átfogóan ismeri a szakmai alapokat (szoftver, hardver, hálózat)
  • kiválóan beszél németül és angolul
  • ismert számára az ITIL módszertan (Foundation és/vagy Service Operation tanúsítvány előny)
  • kiválóan kommunikál
  • self-starter, proaktívan és analitikusan gondolkozik
  • rugalmas az új feladatok és változásmenedzsment szempontjából
  • vállalja a folyamatos munkarendben való munkavégzést

Amit kínálunk

  • folyamatosan fejlődő környezet és feladatkör
  • nemzetközi projektekben való aktív részvétel utazási lehetőséggel
  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal