Zöldség-gyümölcs összekészítő - részmunkaidőben

Feladatok, amik rám várnak

  • rekeszek/kartonok raklapra történő összepakolása, a bolti rendelések összekészítése
  • göngyölegek válogatása

Amit magammal hozok

  • pontosság
  • megbízhatóság
  • hosszú távra tervezek
  • előny, ha releváns tapasztalattal rendelkezem
  • tömegközlekedés igénybevétele nélkül is meg tudom oldani a munkába járást

Ami meggyőz

  • 6 órás műszakban 19:30-02:00, havi bruttó 468.441 Ft kezdő fizetés (pótlékkal együtt számolva)

(6 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

  • 4 órás műszakban 19:30-23:30, havi bruttó 296.168 Ft kezdő fizetés (pótlékkal együtt számolva)

(4 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

  • 3 X 5 órás műszakban 19:30-00:30, havi bruttó 230.302 Ft kezdő fizetés (pótlékkal együtt számolva)

           (5 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti három napon)

  • + 100% ünnepnapi pótlék
  • munkába járás költségének támogatása
  • jubileumi juttatás
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány
  • kiépített, modern eszközpark
  • egyéb ingyenes juttatások
  • tiszta, rendezett raktári munkakörnyezet
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

További lehetőségekért kattints

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása