Készen áll a sikerre?

IT Consultant

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

Nemzeti és nemzetközi projektek menedzselése,

  • együttműködés mindenkori projektekben a nemzetközi IT részleggel
  • ad-hoc felmerülő problémák egyedi IT szempontú megoldása és támogatása
  • fejlesztések kivitelezése és lebonyolítása, meglévő folyamatok automatizálása
  • tudás menedzsment használata és bővítése.

Összetett és kritikus hibák elemzése és megoldása,

  • vállalatirányítási rendszer és irodai alkalmazások támogatása
  • alkalmazás üzemeltetés (incidensek, felhasználói igények kezelése).

Specifikus szoftverek tesztelése,

  • teszteredmények feldolgozása, kiértékelése
  • statisztikák, jelentések készítése.

Az ideális jelölt

  • rendelkezik felső fokú végzettséggel
  • 3-5 év informatikai, szoftveres területen szerzett tapasztalattal
  • legalább magabiztos közép szintű angol - és németnyelv-tudással
  • magas szintű Excel ismerettel
  • szoftveres programozói ismerettel (VBA)
  • SQL adatbázis ismerettel (MS SQL)
  • fejlett problémamegoldó képességgel és analitikus gondolkodásmóddal
  • teljesítményorientált, munkáját önállóan és felelősségteljesen végzi

Amit kínálunk

  • biztos hátterű, folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalat
  • érdekes, változatos feladatkör, egyéni projektek
  • training-on-the-job - kezdetektől intenzív és átfogó betanulási program
  • kellemes munkakörnyezet
  • megegyezés szerint lehetőség részidős munkavégzésre
  • munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.