Készen állsz a sikerre?

Raktári dolgozó - éjszakai részmunkaidős műszak

Éjszakai 6 vagy 4 vagy 3X5 órás műszakban

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai
  • rekeszek/kartonok raklapra történő összepakolása, a bolti rendelések összekészítése
  • göngyölegek válogatása
Az ideális jelölt
  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • rendelkezik raktári munkakörnyezetben szerzett tapasztalattal
  • akár tömegközlekedés nélkül is meg tudja oldani a munkába járást
  • előny: érvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezik
Amit kínálunk
  • 6 órás műszakban 19:30-02:00, havi bruttó 242.100 Ft kezdő fizetés*

(6 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

  • 4 órás műszakban 19:30-23:30, havi bruttó 161.400 Ft kezdő fizetés

(4 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti öt napon)

  • 3 X 5 órás műszakban 19:30-00:30, havi bruttó 121.050 Ft kezdő fizetés

           (5 munkaórában, hétfőtől vasárnapig a beosztás szerinti három napon)

  • + 30% éjszakai pótlék,
  • + 100% ünnepnapi pótlék
  • munkába járás költségének támogatása
  • a próbaidőt követően targoncavezetői jogosítvány megszerzésének lehetősége (OKJ)
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a havi bruttó fizetés: 272.175 Ft (napi 6 órás műszakban).

Jelenleg a 8 órás pozícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 406.500 Ft.

VÁRUNK AZ ALDI LOGISZTIKAI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.