Raktári dolgozó - mélyhűtő terület

Feladatok, amik rám várnak

  • kartonok raklapra történő összepakolása bolti megrendelések alapján -20 fokos mélyhűtőraktárban

Amit magammal hozok

  • érvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezem 3313-as kategóriára
  • jó fizikai erőnlét
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • hosszú távra tervezek
  • a munkavégzés idejét a leírtaknak megfelelően tudom vállalni

Előny:

  • korábbi hűtő- vagy mélyhűtőházi tapasztalat

Ami meggyőz

Munkavégzés állandó délelőttös műszakban, napi 8 órában, beosztás szerint 5 nap munkavégzéssel.

Műszakbeosztás Munkarend Kezdő bruttó havi bér pótlékkal
06:00 - 14:30 8 munkaórában, hétfőtől-szombatig a beosztás szerinti 5 napon 668.700 Ft

  • nincs ünnepnapi munkavégzés
  • professzionális minőségű munkaruha és védőfelszerelés
  • munkába járás költségének támogatása
  • modern eszközpark és rendezett raktári környezet
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása