Áruösszekészítő - céges busszal Székesfehérvárról

Feladatok, amik rám várnak

  • kartonok raklapra történő összepakolása +2 fokos hűtőraktárban

Amit magammal hozok

  • jó fizikai erőnlét
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • hosszú távra tervezek
  • előny: érvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezem 3313-as, vezetőállásos targonca kategóriára, korábbi logisztikai tapasztalat

Ami meggyőz

Munkavégzés állandó délelőttös, vagy állandó éjszakás műszakban, napi 8 órában, beosztás szerint 5 nap munkavégzéssel.

Munkakezdés Munkarend Kezdő bruttó havi bér pótlékkal
06:00 8 munkaórában  hétfőtől - szombatig, a beosztás szerinti 5 napon 601.500 Ft
20:45 8 munkaórában  vasárnaptól - péntekig, a beosztás szerinti 5 napon 736.931 Ft

  • ingyenes céges buszjárat Székesfehérvárról
  • +100% ünnepnapi pótlék
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány
  • modern eszközpark és rendezett raktári környezet
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása