Készen áll a sikerre?

Raktári takarító

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • raktárterület takarítása modern takarítógépekkel
  • rámpák takarítása
  • raklapok, rekeszek és csomagolóanyagok válogatása
  • raktárosok munkájának segítése

Az ideális jelölt

  • pontos
  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik
  • 15-20 éves munkatapasztalattal rendelkezik (előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • havi bruttó 209.400 Ft, + havi nettó 6.983 Ft cafeteria rendszer keretében, + havi 5.000 Ft Erzsébet-utalvány Plusz kártyán, délelőttös műszakban (06:00-14:30) hétfőtől szombatig, heti 5 munkanappal és 2 pihenőnappal
  • havi bruttó 227.300 Ft, + havi nettó 7.581 Ft cafeteria rendszer keretében, + havi 5.000 Ft Erzsébet-utalvány Plusz kártyán, délutános műszakban (12:00-20:30) hétfőtől szombatig, heti 5 munkanappal és 2 pihenőnappal
  • havi bruttó 209.400 Ft, + havi nettó 6.983 Ft cafeteria rendszer keretében, + havi 5.000 Ft Erzsébet-utalvány Plusz kártyán, éjszakai műszakban (20:00-04:30) hétfőtől szombatig, heti 5 munkanappal és 2 pihenőnappal*
  • munkába járás költségének támogatása
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)

  *Az éjszakai pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.

Munkavégzés helye

​2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.​

A munka megkezdése

​azonnal​

Online jelentkezés

Kérjük, használja az online jelentkezési felületet és küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségét igazoló dokumentumait.