Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatárs

Feladatok, amik rám várnak

  • bérszámfejtés
  • munkavállalók be- és kiléptetése
  • szerződések el-, illetve előkészítése
  • napi szintű kapcsolattartás a területi vezetőkkel, az üzletek támogatása
  • a területen felmerült dolgozói kérdések megválaszolása
  • kimutatások készítése, digitális akták kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Amit magammal hozok

  • ismerem és szeretem a szakmát
  • rendelkezem középfokú TB ügyintézői végzettséggel, kifizetőhelyi TB ügyintézési tapasztalat előny
  • felhasználói szintű bérszámfejtő program ismerettel rendelkezem (NEXON előnyt jelent)
  • erős felhasználói szinten kezelem az MS Office-t
  • elhivatott és motivált vagyok a munkaügyi feladatok terén
  • csapatjátékos vagyok
  • jó kommunikációs készség jellemez
  • önálló vagyok és jó szervezőkészséggel rendelkezem
  • precíz, terhelhető, megbízható személyiség jellemez

Előny, de nem feltétel:

  • német- vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete

Ami meggyőz

  • összetartó, támogató és dinamikus csapat
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern, egészségközpontú eszközpark
  • próbaidőt követően havi max. 50% home office lehetőség
  • jubileumi juttatás

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka kezdete

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled!

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása