Controlling Manager

Feladatok, amik rám várnak

  • felelősség a vállalati célok eléréséért, együttműködésben a menedzsment tagokkal, a vállalat eredményességét szem előtt tartva
  • éves tervezési feladatok irányítása
  • havi előrejelzések elkészítése
  • beruházási döntések előkészítésében való aktív részvétel
  • likviditástervezési feladatok ellátása
  • vezetői prezentációk elkészítése
  • különböző projektek kontrolling támogatása
  • direkt riporting a kontrolling igazgatónak
  • az anyavállalattal történő kapcsolattartás az illetékes kérdésekben
  • kontrolling folyamatok fejlesztése a vállalatvezetés elvárásai szerint
  • 5-6 főből álló csapat vezetői támogatása

Amit magammal hozok

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • releváns, min. 5-6 év szakirányú tapasztalat, kontrolling területen szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent
  • tárgyalóképes, felsőfokú német nyelvtudás
  • csapat vezetésében szerzett gyakorlat
  • Excel táblázatkezelő magas szintű ismerete és magabiztos használata
  • stratégiai gondolkodásmód, szabálykövetés, analitikus gondolkodás
  • hatékony munkavégzés, rugalmasság
  • dinamizmus, együttműködés, proaktivitás
  • előny: nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat, SAP/SAP BW ismerete, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Ami meggyőz

  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás támogatása
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő felelősségteljes feladatok
  • szakmai fejlődés
  • dinamikus, támogató és együttműködő csapat
  • modern irodai környezet
  • hibrid munkavégzés, heti 2 nap home office
  • Jubileumi juttatás

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka megkezdése

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzodat.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása