Grafikus

Feladatok, amik rám várnak

  • online és offline grafikai anyagok szerkesztése, méretmutációk készítése
  • Webdesign, HTML tartalmak szerkesztése
  • nyomdai előkészítés
  • kreatív ügynökségekkel történő együttműködés
  • esetenként tenderkiírásokban való részvétel

Amit magammal hozok

  • releváns területen szerzett grafikai tapasztalat
  • társalgási szintű aktív német- és angolnyelv-tudás
  • professzionális Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign ismeretek
  • magas fokú MS-Office tapasztalat
  • és B-kategóriás jogosítvány
  • 1-2 hónapos betanulás vállalása Ausztriában
  • kreativitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés, valamint
  • elkötelezettség és csapatszellem

Előny, amivel rendelkezem

  • felsőfokú végzettség
  • fotózási gyakorlati ismeretek
  • szabadkezi rajzolás képessége

Ami meggyőz

  • stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Munka kezdete

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el német nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.