Piackutatási munkatárs

Feladatok, amik rám várnak

  • nemzetközi és hazai piacok, versenytársak és trendek aktív elemzése
  • a gyűjtött adatok önálló feldolgozása, elemzése és kiértékelése, valamint cselekvési javaslatok kidolgozása
  • az elemzési eredmények és cselekvési javaslatok bemutatása az érintett osztályoknak és vezetőknek
  • jelentések és prezentációk folyamatos kidolgozása és fejlesztése belső és külső adatok alapján (pl. háztartási panel)
  • piackutatási projektek koordinálása és lebonyolítása
  • folyamatok javítása érdekében önálló ötletek kidolgozása a piac- és versenyképesség elemzés területén

Amit magammal hozok

  • felsőfokú végzettség
  • többéves szakmai tapasztalat az FMCG területen, kiemelt fókusszal a beszerzésre, kereskedelmi marketingre vagy értékesítésre
  • tapasztalat a külsős piaci adatok területén (különösen NIQ és GfK adatokkal), azok elemzésével és értelmezésével kapcsolatban
  • tapasztalat vezetői prezentációk és KPI mérőszámok készítésében
  • magasszintű MS Office ismeretek (különösen Excel és PPT)
  • kiváló angol és német nyelvtudás szóban és írásban
  • affinitás az élelmiszerkereskedelemhez, valamint képesség csapatban való együttműködéshez
  • nagyfokú pontosság, önállóság és megbízhatóság, valamint vállalati gondolkodásmód

Ami meggyőz

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • jubileumi juttatás
  • hibrid munkavégzés, a betanulási időszakot követően home office lehetőségével, a havi munkanapok számának max. 50%-os mértékében

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Munka kezdete

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el a fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled!

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása