IT Professional

Feladatok, amik rám várnak

  • aktív részvétel a magyar ALDI üzletek IT projektjeiben
  • üzletnyitások IT oldali felügyelete és támogatása
  • hardware eszközök tesztelése, teszteredmények analitikus feldolgozása, kiértékelése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • árajánlatok bekérése
  • számlák feldolgozása
  • készletgazdálkodás
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • support feladatkör ellátása
  • kapcsolattartás külső partnerekkel

Amit magammal hozok

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló angol és/vagy német nyelvtudás
  • kasszarendszerek ismerete vagy nyitottság a kasszarendszerekkel kapcsolatos hardware ismeretek elsajátítására
  • megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • csapatszellem
  • előnyt jelent a középvállalati környezetben szerzett tapasztalat, Service NOW és a Microsoft Office magas szintű ismerete

Ami meggyőz

  • kiegyensúlyozott, biztos munkahely
  • intenzív és átfogó betanulási időszak
  • érdekes, változatos feladatkör
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Munka kezdete

Azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületünket, és küldd el nekünk a frissített, fényképes önéletrajzodat.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.