Üzletvezető helyettes - Budapest, 21. kerület

Feladatok, amik rám várnak

  • üzletvezető helyettesítése távolléte esetén
  • üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás
  • pénztárkezelés és árufeltöltés
  • sütés és pékáru kihelyezés
  • vásárlói kérdések megválaszolása

Amit magammal hozok

  • lelkesedés a kiskereskedelem iránt
  • szívesen koordinálok egy csapatot
  • lelkiismeretes és szervezett munkavégzés jellemez
  • barátságosság az ügyfelekkel való bánásmódban
  • szakirányú végzettség és munkatapasztalat előnyt jelent

Ami meggyőz

Üzletvezető-helyettes pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:

Heti ledolgozandó órák száma

Kezdő fizetés Elérhető legmagasabb fizetés*
35 óra esetén 577 588 Ft 691 425 Ft

Amire még számíthatsz az alapfizetés mellett:

  • a munkatársak az üzletvezető által készített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban, naponta váltakozó munkarendekben dolgozhatnak a nyitvatartási idő szerint
  • üzleteinkben a délelőttös műszakok jellemzően 06:00 órakor kezdődnek, a délutános műszakok pedig általában 22:00 órakor végződnek
  • munkába járás költségeihez való hozzájárulás: helyközi közösségi közlekedés használata esetén 86 %-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 18 Ft/km
  • vasárnapi pótlék - 50 %, éjszakai munkavégzés esetén (22:00-06:00 között) - 30 %-os műszakpótlék
  • ingyenes zöldség, gyümölcs, kávé/tea
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat

*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés. A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.

VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

Munkavégzés helye

1211 Budapest, Szent Imre tér 6-8.

Munka kezdete

azonnal

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Pozíció megosztása