HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Sodelavec/-ka v logistiki (nočna izmena)

krajši delovni čas

Delovne naloge

  • priprava izdelkov za dostavo v poslovalnice,
  • izvajanje delnih inventur,
  • skrb oziroma preverjanje kakovosti sadja in zelenjave,
  • skrb za red in čistočo v skladišču,
  • delo se izvaja vse dni v tednu, 5 dni na teden od 19:00 ure do približno 01:00 ure,
  • delo tudi ob nedeljah in praznikih.

Pričakujemo

  • dokončana osnovnošolska izobrazba,
  • zanesljiv in samostojen način dela,
  • odgovornost, fleksibilnost,
  • pripravljenost na delo v različnih temperaturnih oddelkih / nočni izmeni,
  • vestnost in organiziranost,
  • nekaznovanost.

Nudimo

  • nadpovprečna plača,
  • temeljito uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
  • zaposlitev za krajši delovni čas,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti.

Kraj opravljanja dela

1225 Lukovica, Kranjska cesta 1

Rok prijave

28.02.2019

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis, vključno z motivacijskim pismom, fotografijo in vsemi pripadajočimi potrdili. Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si