HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Sodelavec/-ka v oddelku za informacije in pomoč strankam

Delovne naloge

  • telefonska in pisna podpora ter svetovanje strankam,
  • reševanje reklamacij strank in skrb za njihov optimalen potek po internih navodilih,
  • skrb za učinkovit in pravočasen pretok podatkov in korespondence,
  • po potrebi komuniciranje s partnerji v nemškem jeziku,
  • administrativne naloge (prevzem in odprema pošte, arhiviranje, urejanje besedil, priprava analiz in poročil, ipd.),
  • ostala dela po navodilu vodje.

Pričakujemo

  • V. stopnjo izobrazbe ekonomske ali družboslovne smeri,
  • dobro znanje nemškega jezika (pisno in ustno),
  • dobro poznavanje dela z osebnim računalnikom (MS Office, Windows),
  • izkušnje na podobnih delovnih mestih so prednost,
  • komunikativnost, natančnost, odgovornost,
  • veselje do timskega dela,
  • osebno urejenost,
  • lasten prevoz,
  • nekaznovanost.

Nudimo

  • dinamično delo, ki prinaša veliko novih znanj in izzivov,
  • uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • možnost razvoja in izobraževanja znotraj mednarodnega podjetja,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti,
  • delovno razmerje za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas.

Kraj opravljanja dela

1225 Lukovica, Kranjska cesta 1

Rok prijave

25. 01. 2019

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis v slovenščini in nemščini, vključno z motivacijskim pismom, fotografijo in vsemi pripadajočimi potrdili. Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si