HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Strokovna/-i sodelavka/-ec v tajništvu generalnega direktorja

Delovne naloge
  • priprava različnih poročil,
  • sodelovanje z matično družbo v Avstriji,
  • načrtovanje sestankov in dogodkov,
  • vodenje evidenc in administrativna dela,
  • sodelovanje z ostalimi oddelki.
Pričakujemo
  • najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • zelo dobro znanje nemškega jezika (pisno in ustno - C1),
  • odlično znanje angleškega  jezika (pisno in ustno - C2),
  • dobro poznavanje dela z osebnim računalnikom (MS Office, Windows),
  • dobra pisna in ustna komunikacija,
  • vestnost, zanesljivost in samostojnost pri opravljanju dela,
  • timsko delo,
  • dobro prenašanje delovnih obremenitev,
  • organizacijske sposobnosti,
  • nekaznovanost.
Nudimo
  • možnost razvoja in izobraževanja znotraj mednarodnega podjetja,
  • dinamično delo, ki prinaša veliko novih znanj in izzivov,
  • obsežen program uvajanja in urejeno delovno okolje,
  • družini prijazno podjetje,
  • šolanja v sklopu HOFER AKADEMIJE,
  • dodatne ugodnosti (HOFER ugodnosti).
Kraj opravljanja dela

1225 Lukovica, Kranjska cesta 1

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabi naš spletni portal in priloži svoj življenjepis, vključno z motivacijskim pismom in vsemi pripadajočimi potrdili. Zagotavljamo ti zaupno obravnavo prijav.
Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si