HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Strokovni sodelavec/-ka v oddelku centralne nabave

Delovne naloge

  • samostojno opravljanje nalog na področju nabave,
  • odgovorno vodenje področij nabave,
  • organizacija in razporejanje dela,
  • podpora vodstvu oddelka in celotni ekipi,
  • splošna korespondenca s poslovnimi partnerji,
  • administrativne naloge,
  • ostala dela in naloge po navodilu vodje.

Pričakujemo

  • zaključena najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • izkušnje s področja nabave so prednost,
  • odlično znanje nemškega jezika (pisno in ustno),
  • poznavanje računalniških orodij (MS Office),
  • vestnost, zanesljivost in samostojnost pri opravljanju dela,
  • zelo dobre komunikacijske sposobnosti in timsko delo,
  • dobro prenašanje delovnih obremenitev,
  • organizacijske sposobnosti,
  • nekaznovanost.

Nudimo

  • dinamično delo, ki prinaša veliko novih znanj in izzivov,
  • uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • prijetno delovno in mednarodno okolje,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti,
  • delovno razmerje za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas.

Kraj opravljanja dela

1225 Lukovica, Kranjska cesta 1

Rok prijave

20.12.2018

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis v slovenskem in nemškem jeziku, vključno z motivacijskim pismom in vsemi pripadajočimi potrdili. Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si