HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Vodja oddelka v marketingu (m/ž)

Delovne naloge
  • nadzor nad izvajanjem marketinške strategije (oglaševalske kampanje, dogodki ipd.),
  • skrb za uspešno zaključevanje projektov z določenimi cilji,
  • finančno vodenje projektov,
  • analiza trga in konkurence,
  • opravljanje pripadajoče administracije,
  • priprava obračunov, poročil in prezentacij,
  • vodenje ekipe, sodelovanje in vodenje skupnih sestankov, upoštevanje navodil nadrejenih in sledenje zastavljenim ciljem.
Pričakujemo
  • vsaj 4 leta delovnih izkušenj s področja marketinga,
  • vsaj 2 leti izkušenj s področja vodenja,
  • proaktivnost in ciljna usmerjenost,
  • odlično obvladovanje veščine organiziranja, komuniciranja in pogajanja,
  • visoka mera samostojnosti in samoiniciativnosti,
  • sposobnost hitrega prilagajanja različnim situacijam,
  • napredno znanje angleškega in nemškega jezika,
  • sposobnost dela v timu, pozitivna naravnanost in zanesljivost,
  • univerzitetna ali višješolska izobrazba,
  • opravljen izpit B kategorije,
  • nekaznovanost.
Nudimo
  • dinamično delo, ki prinaša veliko novih znanj in izzivov,
  • uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • prijetno delovno in mednarodno okolje,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti za sodelavce,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom.
Kraj opravljanja dela

​1225 Lukovica, Kranjska cesta 1​

Rok prijave

29.09.2019

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis, vključno z motivacijskim pismom, fotografijo in vsemi pripadajočimi potrdili. Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si