HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Prodajalke/-ci (Osrednjeslovenska regija)

krajši delovni čas

Delovne naloge

  • delo na blagajni,
  • zlaganje blaga na police,
  • skrb za prezentacijo sadja in zelenjave,
  • peka in priprava pekovskih izdelkov,
  • skrb za red in čistočo poslovalnice,
  • svetovanje kupcem,
  • izvajanje nadzora kakovosti.

Pričakujemo

  • motiviranost za delo v trgovinski dejavnosti,
  • vesten, organiziran in učinkovit način dela,
  • vsestranskost in odgovornost,
  • prijaznost pri poslovanju s strankami,
  • pripravljenost za delo v ekipi,
  • nekaznovanost.

Nudimo

  • nadpovprečno plačo v trgovinski dejavnosti,
  • temeljito uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
  • zaposlitev za krajši delovni čas,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti,
  • možnost napredovanja.

Po našem večstopenjskem plačilnem modelu osnovna bruto plača za 30 ur tedensko v 1. letu zaposlitve znaša najmanj 882,31€/bruto/mesec + letni regres + mesečno nadomestilo za prehrano in prevoz na delo. Vsako naslednje leto zaposlitve pri nas se bo vaša osnovna bruto plača samodejno zvišala, vse do zadnje stopnje (6. in vsako naslednje leto), ko bo znašala najmanj 1.021,86€/bruto/mesec + letni regres + mesečno nadomestilo za prehrano in prevoz na delo.

Kraj opravljanja dela

Prodajalke/-ce iščemo v eni izmed poslovalnic:

  • ​PE GROSUPLJE - Adamičeva cesta 4, 1290 Grosuplje

Rok prijave

​31.12.2018

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal in priložite svoj življenjepis, vključno z motivacijskim pismom, fotografijo in vsemi pripadajočimi potrdili.

Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si