HOFER ni le trgovina, HOFER smo ljudje. Kot fer delodajalec svojim sodelavcem nudimo zanesljivo delovno okolje, ki omogoča karierno rast.

Smo eno izmed vodilnih podjetij na področju maloprodaje s široko mrežo poslovalnic po Sloveniji. Poslovno skupino mednarodnega podjetja HOFER  tvorijo podjetja v Sloveniji, Avstriji, južni Nemčiji, Švici, Veliki Britaniji, na Irskem, Madžarskem, v Italiji, Združenih državah Amerike, v Avstraliji in na Kitajskem.

Če si želite postati del mednarodne verige z dolgo tradicijo in uveljavljeno blagovno znamko, v kateri skupaj ustvarjamo prihodnost trgovinske panoge, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Za sodelovanje pri doseganju ciljev in strategije podjetja HOFER, iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

Prodajalec v PE Ljubljana Slovenčeva (m/ž)

Delovne naloge
  • delo na blagajni,
  • zlaganje blaga na police,
  • skrb za prezentacijo sadja in zelenjave,
  • peka in priprava pekovskih izdelkov,
  • skrb za red in čistočo trgovine,
  • svetovanje kupcem,
  • izvajanje nadzora kakovosti.
Pričakujemo
  • motiviranost za delo v trgovinski dejavnosti,
  • vesten, organiziran in učinkovit način dela,
  • vsestranskost, odgovornost in prilagodljivost,
  • prijaznost v odnosu do kupcev,
  • pripravljenost za delo v ekipi,
  • nekaznovanost,
  • prednost imajo kandidati, ki imajo izkušnje s podobnih področij del.
Nudimo
  • nadpovprečno plačo v trgovinski dejavnosti,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom,
  • temeljito uvajanje, izobraževanje in usposabljanje v okviru HOFER AKADEMIJE,
  • raznoliko delo in prijetno delovno okolje,
  • zaposlitev za krajši delovni čas,
  • družini prijazno podjetje,
  • dodatne HOFER ugodnosti za sodelavce,
  • možnost napredovanja.

Po našem večstopenjskem plačilnem modelu osnovna bruto plača za 30 ur tedensko v 1. letu zaposlitve znaša najmanj 1.181,25 €/mesec. Vsako naslednje leto zaposlitve se bo vaša osnovna bruto plača samodejno zvišala, vse do zadnje, 6. stopnje, ko bo znašala najmanj 1.350,00 €/mesec. Poleg osnovne bruto plače zaposlenim izplačamo nadpovprečna regres in mesečno nadomestilo za prehrano ter prevoz na delo.

Kraj opravljanja dela

​1000 Ljubljana, Slovenčeva ulica 91​

Prijava preko spleta

Za prijavo uporabite naš spletni portal kariera.hofer.si.
Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.

HR Kontakt

zaposlitev@hofer.si